przejdź do treści
A- A A+

Stowarzyszenie „DZIECKO” oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu zapraszają do udziału w II Wojewódzkim Tunieju w Bule (Petanque) dla osób z niepełnosprawnością i Pikniku Integracyjnym. Turniej i piknik odbędzie się w Krainie Orła Białego w Starym Gostyniu 49 A (koło Gostynia) w dniu 27 czerwca 2018 r. (środa).

Początek o godz. 10.00. Zakończenie jest planowane na godz. 13.00

Zapraszamy do startu drużyny 3-osobowe. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a każda z drużyn reprezentujących placówki i organizacje otrzyma nagrodę. Na uczestników czekają dodatkowe atrakcje. Przewidziany jest też poczęstunek.

                                                                                         Dyrektor PCPR w Gostyniu

                                                                                                                       /-/ Mirosław Sobkowiak

Zgłoszenia udziału wraz z liczbą uczestników prosimy przesyłać na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 25 czerwca 2018 r.

Turniej jest realizowany w ramach projektu „Jesteśmy – Wspieramy” Stowarzyszenia Centrum Rozwoju w Pleszewie, wspieranego przez Stowarzyszenie „DZIECKO”, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie.

Początek strony