przejdź do treści
A- A A+

Szanowni Państwo, Stowarzyszenie „Koniczynka” we Władysławowie uprzejmie informuje wszystkich, którzy zajmują się osobami niepełnosprawnymi i udzielają im wszechstronnej pomocy oraz wszystkie osoby niepełnosprawne i ich opiekunów że w dniach 17-20 maja 2018 r. organizowana jest wycieczka turystyczno-rekreacyjna dla osób niepełnosprawnych w Bieszczady.

Uczestnictwo w przedmiotowej imprezie jest dla osób niepełnosprawnych i ich niezbędnych opiekunów z terenu województw: śląskiego, wielkopolskiego, małopolskiego oraz lubelskiego.

Program imprezy:

I dzień: Przyjazd wszystkich uczestników do ośrodka HALICZ w Solinie. Zakwaterowanie. Kolacja i oficjalne rozpoczęcie imprezy.

II dzień: Śniadanie. Podział uczestników na dwie grupy i wyjazd na całodniowe objazdowe zwiedzanie. Powrót do ośrodka. Obiadokolacja, spotkania integracyjne w grupach. Czas wolny.

III dzień: Śniadanie. Wyjazd na całodniowe objazdowe zwiedzanie. Powrót do ośrodka. Obiadokolacja. Wieczorek integracyjny przy muzyce z poczęstunkiem i konkursem z nagrodami o tematyce zwiedzanych miejsc.

IV dzień: Śniadanie, spotkania integracyjne w grupach. Obiad i wyjazd do domu.

Opłatność uczestnika wynosi : 180 zł/os. członkowie Stowarzyszenia „Koniczynka”, 200 zł/os pozostali uczestnicy imprezy.

Szczegóły imprezy oraz regulamin uczestnictwa można uzyskać:

  • telefonicznie: – 510167614 p. Danuta Skubiszewska
  • osobiście w budynku SP we Władysławowie (sala 109) przy ul. Jagiellońskiej 1b w dniu 02.05.2018r w godzinach 09:00-11:00 podczas dyżuru członka Zarządu stowarzyszenia.

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w wycieczce - Beata Modrzejewska – prezes Stowarzyszenia „Koniczynka” we Władysławowie

 

Przedmiotowy projekt jest współfinansowany ze środków:

na podstawie zlecenia realizacji projektu dotyczącego kierunku pomocy 3: wzrost aktywności osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia, obejmującego następujące zadanie: Organizowanie lokalnych, regionalnych i ogólnopolskich imprez kulturalnych, sportowych, turystycznych i rekreacyjnych dla osób niepełnosprawnych wspierających ich aktywność w tych dziedzinach: „WYJDŻ Z DOMU I POZNAJ ŚWIAT – wycieczka turystyczno-rekreacyjna dla osób niepełnosprawnych”- umowa nr ZZO/000137/12/D

Główny organizatora imprezy: w ramach środków własnych

Stowarzyszenie NEURON Pomocy Dzieciom i Osobom Niepełnosprawnym ul. 3 Maja 12 41-300 Dąbrowa Górnicza

Partner na województwo wielkopolskie

Stowarzyszenie „Koniczynka” we Władysławowie

ul. Rynek 23 62-710 Władysławów

Początek strony